Sprawdź za pomocą internetu kto do ciebie dzwonił

Sprawdź za pomocą internetu kto do ciebie dzwonił

Chcesz przekonać się o tym kto dzwonił do ciebie z nieznanego numeru?

Z pewnością niejednokrotnie przydarzyła ci się sytuacja, w której nie odebrałeś/aś połączenia od nieznego numeru. Powstaje zatem pytanie – czyj to numer? Jeżeli chodzi za tobą obawa związana z tym, że odbierzesz telefon od niechcianej osoby, skorzystaj z internetowej bazy danych pozwalającej na sprawdzenie przynależności numeru komórkowego, a nawet podejrzenia do jakiej sieci on należy.

Istnieje wiele serwisów łatwych do znalezienia za pomocą wyszukiwarki google, które doprowadzą cie do ogromnej bazy nieustannie gromadzącej numery telefonu i przypisujące je do właścicieli. Możesz dowiedzieć się za ich pomocą, czy numer nie należy firmy specjalizującej się w wyłudzeniach, czy też do nieuczciwych pracowników. Wszystko za sprawą systemu umożliwiającego zostawiać komentarzy i oceny pod numerami telefonów. Użytkowanie tego typu strony jest całkowicie darmowe, a do rozwoju przyczyniają się internauci chcący przestrzec innych przed potencjalnym zagrożeniem.

Tez możesz przyczynić się do rozwoju serwisów.

Jeżeli zadzwoni do ciebie firma lub przedsiębiorstwo wykonujące jakiekolwiek usługi możesz przyczynić się do rozwoju serwisów przestrzegających społeczeństwo dając znać innym czyj to numer. Nie zapomnij o odpowiednim nacechowaniu opinii. Jeżeli padniesz ofiarą oszustwa lub niemiłego traktowania w sklepie internetowym możesz wyrazić swoje niezadowolenie przypisując negatywną opinię do konkretnego numeru telefonu. Wystarczy dodać go do bazy danych lub wyszukać w spisie poprzez wytypowanie numeru.

Nie zapomnij o pozytywnym aspekcie strony, który ma za zadanie przedstawić w pozytywnym świetle osoby lub firmy godne zaufania. Jeżeli spotkasz się z niezwykle dobrym traktowaniem ze strony banku, czy też sklepu firmowego, możesz analogicznie do sytuacji wpisać pozytywny komentarz na temat usługi. Dzięki temu ty również możesz przyczynić się do rozwoju serwisów umożliwiających kolekcjonowanie numerów telefonów i wyrażanie opinii na ich temat.